Hakkımızda

Ataşehir Nakliyat olarak, bu sektörde rol alışımız çok eskilere dayanmaktadır.  Köklü ve sağlam temellere dayanmış olan Ataşehir Nakliyat 1951 senesinden beri taşımacılık faaliyetlerini yürütmektedir. Firmamız, Ataşehir Nakliyat Taşımacılık Tic ve San.Ltd. Şti adıyla 1994 yılında kurulmuştur. Daha sonra Kolay Taşın Lojistik Denizcilik Nakliyat Ticaret Limited Şirketi’ ni  2003de bünyemize kattık.

Ataşehir evden eve  Nakliyat ; Nakliyat, Ağır Yük, Proje Taşımacılığı sektöründeki markalaşma ve ticari itibarını yüceltme konusundaki başarısıyla adından sıkça söz ettirerek,  bugünlere gelmiş ve aydınlık bir geleceği vizyon edinmenin gururuyla, güçlükler karşısında yılmadan faaliyetlerine devam etmiştir.

Geçmişten bu yana süregelen ve gelişmekte olan portföyümüz ve ilkelerimiz doğrultusunda sunduğumuz “kalite” , çalışmalarımızın ciddiyeti ve öneminin en güçlü kanıtıdır.

Siz değerli müşterilerimizden aldığımız enerji ve ilhamın bizleri ileriye yönelik müspet hedeflerimize ulaştıracağına dair hiçbir şüphemiz yoktur.
Sizlerle başladığımız bu yolculukta , kurmuş olduğumuz sağlam diyologlar ve dostluk köprüleri, işbirliği çerçevesinde ilişkilerimizi gün geçtikçe kuvvetlendirmektedir.

Ekonomimizi tehdit eden etmenler, ve diğer engelleyici unsurlara karşı bizleri daima güçlü kılan da sizlerden gelen bu teşvik ve motivasyondur. Umarız bugüne kadar Ataşehir Nakliyat Firması’na duyduğunuz güveni boşa çıkarmamışızdır. Bu güvene layık olmak için yorulmak bilmeden çalışacağımızı bilmenizi isteriz. Herşey için sizlere teşekkürü bir borç biliriz.

Saygılarımızla,
KOLAY TAŞIN