Kayışdağı Evden Eve Nakliyat

Kayışdağı Evden Eve Nakliyat firmamız sizleri asansörlü taşıma ile daha ilkeli bir taşınma için 14. kata kadar taşıma yapabilecek araç ve gereçlere sahiptir.

Kayışdağı Evden eve nakliyat çok kolay gibi görülse de gerçekten çok riskli ve titizlik gerektiren bir iştir, firmamız nakliyat sektöründe tamamen farklı imajda bir firmadır… Bizi diğer firmalardan ayıran en önemli farkımız bir ev taşımasında bir insanın yuvasını bir yerden yeni bir yere taşıdığımızı yeni kuracağı yuvasına bizimle iyi veya kötü başlangıcıdır. Bizden memnun kalmaları ve yeni ümitlerle taşınacakları yuvalarına sorunsuz girmeleri için elimizden gelen hertürlü fedakarlıkları yapmaktayız. Kayışdağı evden eve nakliyat sektöründe bir ilki de firmamız gerçekleştirerek taşınacağınız yeni adresinizi temizliyor ve taşınmanızı hijenik bir şekilde gerçekleştiriyoruz.
Taşınmakmı İstiyorsunuz ?
Kaliteli, Asansörlü, Sigortalı, İlkeli, Hijenik, Hızlı ve Güvenli Taşınmanız İçin
Doğru Adrestesiniz…

Ataşehir ilçesine ait önemli bilgi ve web sayfaları

Kayışdağı  Evden Eve Nakliyat

Ataşehir 2008 yılında ilçe statüsüne kavuşmuştur. Güneyinde Maltepe, batısında Kadıköy, kuzeybatısında Üsküdar, kuzeyinde Ümraniye, kuzeydoğusunda Çekmeköy ve doğusunda Sancaktepe ilçelerine komşudur. İlçe 25,84 kilometrekaredir, nüfusu 361.621’dir ve sınırları dahilinde toplam 17 mahalle vardır. 5747 Sayılı, Büyükşehir Belediyesi Sınırları İçerisinde İlçe Kurulması ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun, 6 Mart 2008’de TBMM’de Kabul edildi. Kanunun ‘İlçe kurulması’ başlığı altındaki 1. maddesinin 18. bendinde, Ataşehir İlçesi şöyle tanımlanıyor: “Ekli (16) sayılı listede adları yazılı mahalleler ile mahalle kısımları merkez olmak ve aynı adla bir belediye kurulmak üzere İstanbul İli’nde Ataşehir İlçesi kurulmuştur.”Ataşehir TOKİ’nin yatırımlarının odak noktasıdır ve bir uydukent olarak görülür.Çünkü yerleşimi çok planlı ve belediye işleri sıktır.Bünyesinde Palladium ve Optimum gibi AVMleri bulundurur.

Wikipedia Ataşehir

Ataşehir Belediyesi
Ataşehir Nakliyat A.Ş Fiyat bilgisi için;
444 55 97

Ataşehir Fenerbahçe Üniversitesi

İstanbul’da bir üniversite

Açıklama

Fenerbahçe Üniversitesi, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün ilgili vakfınca kurulan İstanbul’daki bir vakıf üniversitesi. Nisan 2016’da Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde; kuruluşu, yönetimi ve işleyişiyle ilgili çalıştay başladı. Öğrenci kabul etmeye başladığı ilk yıl Medicana Grubu’nca ₺100M yatırım yapıldı. Vikipedi

Bulunduğu yer: Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi

Adres: Atatürk Mah Metropol İstanbul, Ataşehir Blv., 34758 Ataşehir/İstanbul

Saatler

Açık ⋅ Kapanış saati: 17:30

Telefon(0216) 910 19 07

Kuruluş tarihi: 2016

Rektör: Prof. Dr. Mehmet Emin Arat

Kuruluş: 24 Kasım 2016

KonumAtaşehirİstanbulTürkiye

Okul renkleri: Lacivert Sarı

Eğitim dil(ler)i: İngilizce, Türkçe

Renkleri: Mavi, Sarı